Skąd pomysł na pedagogiczny rozwój osobisty?

To jest ten czas! Nigdy nie nadejdzie dobry ani nawet najlepszy moment na prowadzenie bloga. A więc to jest ten czas kiedy realizacja mojego planu dobiegła końca i jest początkiem czegoś nowego a mianowicie przekazywania wiedzy dotyczącej rozwoju dzieci dwujęzycznych, budowania wewnętrznej siły oraz pielęgnowania geniuszu. 

A więc kim jestem? Nie jestem blogerką ( zawsze pisze się kim się jest a nie kim się nie jest) a więc jestem początkującą blogerką z potężna wiedzą o rozwoju intelektualnym dzieci oraz dwujęzyczności. Nazywam się Anna Magdalena Piaseczna ( już teraz wiesz dlaczego podpisuję się Anna M. Piaseczna ) i od 8 lat współpracuję z rodzicami i dziećmi. Z wykształcenia jestem pedagogiem, terapeutą, trenerem i  edukatorem. Moja pasja do dzieci i ich rozwoju pogłębia moją widzę i praktykę zawodową. 

Prowadzę zajęcia indywidualne, warsztaty oraz szkolenia z rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego dzieci. Swoją praktykę zawodową trenera łączę z wiedzą terapeutyczną i wspieram również dzieci z Autyzmem, Mutyzmem wybiórczym i te z którymi zaprzyjaźniły się choroby. Moja praca opiera się na rozwoju dzieci dwujęzycznych dlatego swoją wiedzę przekazuję rodzicom i nauczycielom którzy nauczają i kształtują dzieci wychowujące się w środowisku dwujęzycznym.

 

Mam za sobą wystąpienia podczas których uczestniczyło ponad 400 dzieci. Motywuję, podnoszę wiarę we własne możliwości i uświadamiam, że są GENIUSZAMI !

Jestem optymistką a w życiu kieruję się intuicją. Świadoma Edukacja to mój klucz do potencjału ukrytego w każdym dziecku.