Anna M. Piaseczna

Jestem terapeutą, trenerem mentalnym, przedsiębiorcą, autorką kilku gier i książek a przede wszystkim kreatorka i wizjonerką szczęśliwego życia.

Szkolę z zakresu pracy z własnym potencjałem, świadomej edukacji i uważnej relacji.

W życiu cenię sobie balans pomiędzy wewnętrznym spokojem a wyzwaniami szytymi na miarę złota.

TECHNIKI, które wykorzystuję w swojej pracy:

  • Mindfulness (trening uważności)
  • Psychologia Pozytywna
  • Trening Mentalny
  • Terapia Skoncentrowana na Emocjach (Emotion Focused Therapy – EFT)
  • Metoda Silvy
  • Pedagogika zabawy
  • Praca z podświadmością
  • Access Bars®
  • Masaż Bańkami Chińskimi

Przedsiębiorca

Moim sukcesem jest stworzenie na rynku Brytyjskiem produktu niszowego z rozwoju osobistego i mentalnego dzieci a następnie rozbudowanie go w Polsce. Free Mind of Child powstało w 2015 roku. Od tego czasu otrzymało kilka nagród jako najlepsze przedsiębiorstwo wspierające rozwój dzieci. Obecnie warsztaty dla dzieci i dorosłych z pozytywnego myślenia prowadzone są przez wewnętrznych trenerów w całej Europie.

Na scenie, sali szkoleniowej i w gabinecie

Poważna, szczera, wrażliwa a zarówno zabawna. Mówię otwarcie o uważnej komunikacji, zarządzaniu potencjałem i wzorcach, które powodują, że ludzie wciąż robą rzeczy, które powodują, że nie są tak szczęśliwi jakby chcieli. Czasami prowokuję złość aby pokazać, że nie ma złych emocji a czasami śmiech aby uczestnicy moich szkoleń zrozumieli, że nawet w korporacji są ludźmi i mogą dać sobie prawo do bycia szczęśliwym.

Po pracy

Kocham wolność i niezależność. To moje dwie najważniejsze wartości. Szukam wolności w podróżach, na saunie w czasie medytacji. Poszukuje wolności w zdrowych relacjach i marzeniach.

Mój osobisty sukces – jak go osiągnęłam?

Sport nauczył mnie systematyczności oraz ducha walki.
Zawszę idę do przodu, czasami pod prąd ale w zgodzie z wartościami.
Zaczynałam od zera – wyjechałam do Wielkiej Brytanii z torba Ikea z którą jeździłam na indywidualne sesje.
Nidy nie wierzyła w słowa „Jesteś zwycięzcą!!” „Dajesz!!”, „Po trupach do celu”.
Uważałam, że to pokora i spokój doprowadzi do mnie wyznaczonego celu. Nauczyłam się wtedy marzenia zamieniać w działania a motywacje w determinację.
Tak rozwijałam firmę, póżniej szkoliłam kadry pedagogiczne aż zaczęłam pragnąć czegoś więcej.
Od usłyszenie słów „Jesteś mistrzem, który z wewnętrznym spokojem odkrywa w ludziach potencjał” minęło kilka dni abym zaczęła współpracować z firmami, sportowcami i ludźmi, których marzeniem jest rozwijać swoją markę osobistą.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Annę M. Piaseczną zarządzającą strona www.annapiaseczna.pl w celach: odpowiedzi na wysyłane przeze mnie wiadomości. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: kontakt@annapiaseczna.pl.