Cześć!

Mam ma imię Ania i jest kreatorką dziecięcego umysłu.

Jestem pedagogiem, terapeutą, trenerem, mówcą oraz autorką książek i gier.
Każdego dnia realizuję swoją misję – wspieram dzieci w budowaniu wewnętrznej siły i w odkrywaniu ich potencjału.
Wolny umysł, pozytywne myślenie i wolność to wartości na których buduję każdą relację z młodym człowiekiem.
 
Pochodzę z małej miejscowości Uniejów woj. łódzkie. Dziś jest to miasteczko turystyczne. Jednak dla mnie to miejsce beztroskiego dzieciństwa. Tam pokochałam sport i dzieci.
Swoją przygodę z dziecięcym rozwojem zaczęłam od siebie! Pierwsze cele wyznaczałam sobie w wieku 8 lat kiedy okazało się, że swoje najbliższe miesiące dzieciństwa spędzę w szpitalu.
Choć często słyszałam od bliskich jak się o mnie martwią a babcia przynosiła mi ulubioną zupę nigdy przez myśl mi nie przeszło, że jest coś fajnego.
Stanowcza, pewna siebie dziewczynka, robiąca żonglerki na oddziale w łódzkim szpitalu usłyszałam od lekarza „Ty to odniesiesz w życiu sukces”. Cokolwiek to wtedy miało znaczyć.
 
Od 20 lat motywuję dzieci do pozytywnego myślenia.
Pierwszą sesję poprowadziłam w szpitalu, kiedy to o dwa lata starsza ode mnie dziewczynka nie mogła zaakceptować swojej choroby. Później zdradzałam innym sposób na to jak być zawsze pozytywnym.  Już w liceum prowadziłam dodatkowe zajęcia dla dzieci z problemami w nauce a następnie korepetycje z matematyki. Wdrażałam ćwiczenia, które jak teraz się okazało są elementami coachingu. Dzieci zaczęły odnosić sukcesy w szkole i w sporcie. A na studiach pedagogicznych tworzyłam już pierwsze programy dla szkół.
 
Od 2015 prowadzę treningi w Europie organizowane przez moją firmę (moje dziecko Free Mind of Child) oraz przyjmuję zaproszenia od Polskich Szkół i Organizacji.
W 2016 roku zostałam finalistką „Zjednoczonego Królestwa” Polskich kobiet w Wielkiej Brytanii 
 
Od 2015 roku mieszkam w Szkocji gdzie stworzyłam miejsce w którym dzieci otwierały swoje skrzydła i wznosiły się na szczyty swoich sukcesów. Swoją wiedzą dzielę się z nauczycielami w Polskich Szkołach z granica oraz wdrażam swój autorki projekt „MOCnaOsobowość” w placówkach na całym świecie.
Wierzę mocno w to, że DZIECKA NIE DA SIĘ NAUCZYĆ JAK BYĆ SOBĄ! TRZEBA MU UMOŻLIWIĆ POZNANIE SAMEGO SIEBIE!

Jeśli jesteś dyrektorem, właścicielem, pracownikiem placówki do której uczęszczają dzieci to skontaktuj się ze mną!

kontakt@annapiaseczna.pl

Dam Wam narzędzia, które dodają dzieciom MOCy!

Moje referencje i certyfikaty