SPA dla umysłu w Kreowaniu Marki w kry​zysie

Czas pandemii można wykorzystać na dwa sposoby. 
A. Zostaje w domu. Oglądam Tv. Narzekam. Czekam. 

B. Zostaję w domu ( w bezpiecznym miejscu). Uczę się. Działam. Przekładam działania na „PO PANDEMII”. 

Co wybierasz? 

Ja zdecydowanie wybrałam sposób B. A pomogło mi w tym zadbanie o swój umysł. W tym wpisie podzielę się z Tobą jak zdam o swój mental i kreowanie marki w czasie pandemii. 

1. Czytanie książek

To świetny moment aby przeczytać książki, jednak nie te, które czekają na półce a te, które wzniosą mnie i moja markę wyżej. Książki w których zapisane są działania, motywują i dają narzędzia. 

Jeśli pracujesz z dziećmi prosto z serducha polecam Ci książkę „Dziecko z potencjałem”. Znajdziesz tam gotowe tematu do rozbudowania swoich Social Media. 

2. Nauka tego co jest niemożliwe do nauczenia

Masz taką czynność, że jak na nią patrzysz to mówisz „To dla każdego ale nie da mnie”, „Ja tego się nie nauczę!”. 

Ja też tak miałam. Jak to zmieniłam. Gdy chcę się czego nauczyć zadaję sobie pytanie „Czy ktoś się tego nauczył?” Jeśli odpowiedź brzmi, TAK, oznacza to, że jest to osiągalne a więc i mój mózg to ogarnie. Pierwszy raz zaczęłam żonglerkę w zeszłym roku. Ale szybo stwierdziłam, że mój mózg tego nie ogarnia. Hahaha… serio. Kiedy zapadała decyzja o wprowadzeniu żonglerki w program rozwoju Free Mind of Child zaczęłam szukać trenerów aby przejeli te działania. 

Jedną z moich wartości jest autentyczność. A więc czas na pytanie… „Czy jestem autentyczna w relacji z dziećmi jeśli mówię, że żonglerka poprawia koncentrację i jest treningiem dla mózgu a sama tego nie robię?”. NIE!! A więc do roboty. 

Czego Ty się nauczysz? Zostaw mi komentarz z odpowiedzią 🙂 

Odtwórz wideo

3. Twórz swoje SOCIAL MEDIA

Daj ludziom się poznać. Kim jesteś? Czym się interesujesz? Skąd wzięła się twoja pasja? Dziel się wartościową treści. I tak siedzisz w domu  tak jak 80% społeczności. To jest idealny moment aby ktoś Cię zauważył i żebyś trafi do swojej społeczności. 

4. Kreuj produkt wart miliony

Zapewne jesteś kreatywna osobą skoro czytasz tego bloga i pragniesz o wykreowaniu swojej marki. Nie ma idealnego momentu. Ale jest moment AHA. To taki moment, który pojawia się nagle a TY MUSISZ BYĆ GOTÓW WYSTARTOWAĆ. 

Odpowiedz sobie teraz na 5 poniższych pytań:

1. CO najbardziej lubię robić?

2. CZEGO mogę nauczyć innych? 

3. ZA CO najczęściej podziwiają Cię znajomi? 

4. Gdybyś miała MILION na koncie co byś robiła? 

5. KIEDY zaczniesz zarabiać swój MILION na tym w CZYM jesteś DOBRA? 

Poniżej daję Ci dostęp do mojej pasji, mocnych stron oraz tego co chciałam robić kiedy zarobię pierwszy milion. 

Trzymam Mocno za Ciebie kciuki. Pamiętaj, że Twoje SPA to kreatywność w codziennym działaniu. Myśl pozytywnie, przekuwaj wizję w działania i stwórz MARKĘ WARTA MILIONY ze SPOKOJNYM UMYSŁEM. 

ZAPRASZAM CIĘ DO WSPÓLNEGO ROZOWJU TWOJEJ MARKI