Mentalne Wyzwanie Adwentowe od 2020 roku pokochało ponad 5000 dzieci i nastolatków! 

Także w tym roku będziemy trenowali uważność, relacje i pewność siebie w bardziej kreatywny sposób.  Oczywiście do tego wyzwania potrzebni są rodzice, którzy zaangażują się w drukowanie plików a z młodszymi dziećmi wykonanie zadania. 

Wyzwanie nie jest wymagające, lecz aby przyniosło rezultaty potrzebujemy systematyczności. Oczywiście jako rodzic możesz pomyśleć “Kolejne zadania do wykonania. Mam już dość”. Możesz również przyjąć to wyzwanie jako czas z dzieckiem, budowanie relacji i pokazanie młodemu człowiekowi, że traktujesz to jako zabawę a jego rozwój jest dla Ciebie ważny. Nie zabraknie też typowo świątecznych akcentów jak pieczenie pierniczków, wysyłanie kartek świątecznych, czy stworzenie listy prezentów i wigilijnego menu. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy się motywować i dzielić wykonaniem zadania na Instagramie. 

Czas trwania

1-24 grudnia

Na każdy dzień przewidziane jest jedno zadanie. Każdego dnia na moim Instagramowym Story odsłonię zadanie, które należy wykonać. Otrzymacie również PDF do wydrukowania na swojego maila ( TYLKO WTEDY, gdy jesteście zapisani do wyzwania). 

Oficjalne hasztagi #

Jeśli zdecydujecie się publikować efekty swoich zmagań lub napiszecie kilka słów na temat Mentalnego Kalendarza na Instagramie lub Facebooku, bardzo Was proszę byście użyli hasztagów #mentalnykalendarz #annapiaseczna. Dzięki nim będę mogła dotrzeć do wszystkich Waszych publikacji. Bardzo bym chciała towarzyszyć Wam w tym przedsięwzięciu i dawać odpowiedź zwrotna młodym uczestnikom, pamiętajcie więc, by oznaczyć także mój profil @annapiaseczna (Instagram) (Facebook). Dzięki hasztagom będziemy mogli wspólnie się inspirować i motywować.

Jak to działa? 

Każdego dnia na moim InstaStory pojawi się nowe zadanie z plików, które otrzymuje uczestnik. Do każdego zadania na Instagramie Free Mind of Child zostało nagrane, które wideo dla uczestnika.

Dodatkowo 4.12. 2023 o godzinie 18:00 razem z Kasią Chabin wykonamy świąteczne ciasteczka na LIVE!

Chcesz abym została Mentorem Twojego dziecka?