Wiele dzieci działa już z książką „Książka Pozytywnych Myśli” jednak zdarza się, że te działania są odległe od siebie w czasie. A co z nawykami?

Samo słowo „Nawyk” często powoduje zniechęcenie. Dzieci słysząc „Jak wyrobisz sobie nawyk regularnej nauki to będzie Ci łatwiej”. Po pierwsze co to jest nawyk? A po drugie jak go wyrobić?

Nawyk to powtarzalność pewnej czynności, która dla podświadomego umysłu stanie się normą. Istnieje wiele kalendarzy, notatników i aplikacji wspierających trenowanie nawyków.

Ja wybrałam zabawę #wyzawanieMentalnyKalendarzAdwentowy .

Kalendarz Adwentowy został stworzony aby w zabawny sposób dziecko mogło odliczać dni do Bożego Narodzenia a tak serio dni do otrzymania prezentów :).

Wyzwanie rozpoczniemy 1 grudnia 2021 r o godz. 16:00 na moim Instargramie.

Przez kolejne 24 dni będę otwierała jeden domek z Mentalnego Kalendarza Adwentowego Free Mind of Child. A w tym samym dniu Ty otrzymasz kartę zadań do zrobienia.

Uwaga! Aby Otrzymać kartę zadań potrzebujesz być zapisany na wyzwanie. Link podaje Ci poniżej.


ZAPISZ SIĘ DO WYZWANIA

Daj znać w komentarzu czy jesteś już na liście do wyzwania 🙂


Pierwszy PDF otrzymasz 1 grudnia. Jeżeli nie znajdziesz pliku w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź w folderze SPAM i INNE. Poszukaj dokładnie. Jeśli zapisałeś się to powinny do Ciebie dotrzeć. Jeśli dotarły do Ciebie pliki pierwszego dnia a drugiego nie to szukaj uważnie. Maile wysyłane są automatycznie. A jeśli już Twoja lampka cierpliwości pali się na czerwono to napisz do nas: sekretariat@freemindofchild.pl

Być może ominął Cię ostatni live w czasie którego mówiłam o obowiązkach adekwatnych do wieku dzieci. Dbam mocno o to aby wszystkie materiały były dla Ciebie dostępne tutaj na blogu. Dlatego i tym razem dodaję Ci wideo poniżej.