UWIERZ W SIEBIE
i zacznij zarabiać
na PASJI

Te 8 godzinne warsztaty dadzą Ci narzędzia niezbędne do zbudowania mocnej wiary w siebie. Wiara w siebie to nie dar. Należy ją trenować każdego dnia. 

To umiejętność potrzebna przy kreowaniu i tworzeniu swojego życia takiego jakiego pragniesz. 

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty są skierowane do każdej osoby, która czuje, że gdyby uwierzyła bardziej w siebie odniosła by w życiu większy sukces lub byłaby bardziej szczęśliwa.

oni ze mną pracowali

Katarzyna Skolimowska

dziennikarka, nauczycielka, trener

„Słowa jak klocki terkocą, spadają po schodach” – napisała Tokarczuk. A ja napiszę, że słowa Ani, w których każdy uczestnik kursu może się zatopić, a potem na nich wypłynąć, terkocą w duszy i umyśle. Zmieniają, inspirują, są po prostu energią. 

Garść narzędzi, które można, a nawet trzeba wdrażać od razu, bo strateg stoi i ponagla ;-), przenoszą z momentu „potem”, „kiedyś”, na „teraz”.

Paulina Lee

blogerka, studentka fizjoterapii koni

Od rozpoczęcia pracy z Anią, moja wiara w siebie zmieniła się o 180°. Nauczyłam się stawiać sobie cele tak, aby dawały one pozytywne rezultaty, co bardzo wzmocniło moją pewność siebie. Ania pokazała mi jak dużo mam do zaoferowania światu, pokazując to w internecie. Zaczęłam więcej pokazywać siebie na swoich SM i nagrywać filmiki, a wcześniej się tego bałam. Ania pracuje ze mną tak, aby pielęgnować moje mocne strony i nimi się kierować w życiu, jak i w SM.

Justyna Żółkiewicz

Justyna's sweet passion

Dzięki doświadczeniu Ani odkryłam siebie, stałam się bardziej świadoma kobietą, mama  i jest mi łatwiej uporać się ze stresem oraz  zrozumieć i zaakceptować swoje emocje, Nauczenia się żyć w zgodzie z samym sobą by moc cieszyć się życiem i swoją pasją. .Ja jestem teraz szczęśliwsza. 

Otwórz się na zmianę

Chciałabyś zmienić coś w swoim życiu ale nie wiesz od czego zacząć? Masz wrażenie, że odkładasz swoje marzenia „na jutro”? 

W czasie tych warsztatów każde podjęte działanie pozwoli Ci świadomie i odpowiedzialnie zrozumieć swoje działania, które stoją pomiędzy Twoim nieograniczonym potencjałem a sukcesem.

Sięgnij po swoje marzenia

Przekonaj się, że Twoje marzenia są tuż za drzwiami, które potrzebujesz otworzyć. A więc dowiesz się jak wykorzystać swoje mocne strony do osiągnięcia marzeń. Zdobędziesz wiedzę na temat emocji, którymi kierujesz się przy podejmowaniu decyzji. 

Szkolenie prowadzi
Anna M. Piaseczna

Jestem trenerem, przedsiębiorcą, wizjonerem oraz autorką i współautorką czterech książek. Od 12 lat zajmuję zarządzaniem potencjału w edukacji, sporcie i biznesie. Autorka i współautorka książek z pozytywnego myślenia i budowania relacji.

Prowadzę szkolenia otwarte i zamknięte na terenie całej Europy. Specjalizuję się strategicznym działaniem, świadomym zarządzaniem potencjałem oraz kreowaniem Marki Osobistej poprzez rozwijanie swojej intuicji. Wspieram małe i średnie firmy jako strategiczny i kreatywny konsultant w zakresie tworzenia własnej marki, produktów czy projektów. 

Goście specjalni

JUSTYNA HERMAN – trener mentalny szczęśliwego życia, certyfikowany trener Mindfulness, pasjonatka fitnessu dla mózgu.

Izabela Nowakowska – przedsiębiorca, trener emocji, terapeuta. 

Weź SZCZĘŚCIE w swoje ręce i DZIAŁAJ!

Szkolenie odbędzie się w pokoju konferencyjnym na ZOOM. 

wrzesień 2020

10:00 – 18:00